ما شرکت آذین پلیمر هستیم

با نام تجاری آذین مبل

 

ویژگی های آذین مبل

پلیمر جایگزین چوب و فلز در تولید میز و صندلی شده که باتوجه به امتیازهای بالا نسبت به چوب و فلزاز نظر اقتصادی نیز بسیار مناسب می باشد.

0%
ضد آب
0
قابلیت انعطاف
$0
مقاوم در برابر شکستگی
0
مقاوم در برابر خش
1395

تولد ما

در سال ۱۳۹۵ تصمیم بر احداث این مجموعه گردید. در آن سال توانستیم با تولید تعداد نسبتا بالای محصولات نیاز مشتری خود را برآورده نماییم و جایگاه مناسبی در این بازار بدست بیاوریم.

از آنجا که صندلی و میز های پلیمری بازاری نو به حساب می آمدند و مردم آنها را خوب نمیشناختند بدست آوردن جنین جایگاهی برای ما خیلی سخت بود و توانستیم جزو دو کارخانه تولید کننده چنین مبل هایی شویم

Logo azin mobl
1396

یک سال بعد

هدف اصلی این واحد تولید منطبق با برنامه ریزی صورت گرفته توسط واحد برنامه ریزی طبق استانداردهای مربوطه همراه با کیفیت بالا انجام می شود. واحد تولید آذین مبل ضمن ارتقاء توانمندی پرسنل تولید و با بهره گیری از حداکثر توان تولید و استفاده بهینه از فضا و پرسنل ،اقدام به تولید محصولات با کیفیت می کند. محور اصلی فعالیت برند آذین مبل بر کیفیت استوار است. ما با اطمینان کامل بر این باوریم که بازدهی موفق عملکردمان در تمامی جنبه های کسب و کار منوط به حفظ استانداردهای بالا و بالا بردن ارزش افزوده از طریق کیفیت است.

برند آذین مبل

برند آذین مبل در حال حاضر تولید کننده صندلی پلیمری ، میز پلیمری و ست نهارخوری پلیمری است. از مزایای محصولات پلیمری این شرکت نسبت به چوب و دیگر مواد می توان به ضد آب بودن و استحکام زیاد در برابر فشار و ضربه اشاره کرد که این امر به خودی خود باعث می شود وجه تمایز قابل مشاهده ای نسبت به مصنوعات چوبی را دارا باشد.همچنین با توجه به اینکه تمامی محصولات به صورت مونتاژ آسان ارائه می گردد، بسته بندی محصولات نیز بسیار محکم و ایمن بوده که حمل و نقل را حتی در دورترین شهرها سهل و آسان می نماید.
1397

دو سال بعد

در سال ۹۷ بدلیل تحریم های ظالمانه نتوانستیممواد اولیه را به خوبی تامین کرده ولی همچنان باقدرت و توان تولید ۵۰ درصد به کار خود ادامه داده تا نشان دهیم تحریم ها نمیتواند زیاد بر روی تولید ملی این مرز و بوم اثر بگذارد و جوانان ما با قدرت به کار خود ادامه خواهند داد 
1398

ساختاری نو

تصمیم برآن شد که محصولات خود را از طریق سایت به مشتریان خود فروخته تا واسطه ها از این میان کم شده و محصولات را باقیمت پایین مردم این سرزمین بتوانند خریداری کرده و بدون پرداخت  هزینه ی اضافه بتوانند دکوراسیون خود را تغییر داده و منزل شیک و زیبایی را برای خود داشته باشند.

برخی از مشتریان ما

فهرست